לוגו - משרד עורכי דין שלומוביץ

שלומוביץ, סורקין ושות', משרד עו"ד ונוטריון

משרד עורכי דין שלומוביץ, סורקין ושות‘ הוקם בשנת 1995. המשרד נמנה בין המשרדים המובילים בשרון

אודות

משרד עורכי דין שלומוביץ, סורקין ושות‘ הוקם בשנת 1995. המשרד נמנה בין המשרדים המובילים בשרון בתחום הנדל"ן, משפטי מסחרי- אזרחי, ליטיגציה, דיני משפחה וחברות. משרד עורכי דין שלומוביץ, סורקין ושות‘ על כל בעלי התפקיד ואנשי הצוות, דוגל במתן שירות איכותי תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות וכן דבקות במשימה עד להשלמת הטיפול המשפטי ולשביעות רצון הלקוח. הערכים המוספים של המשרד הם: ותק, ידע רב במעמד אישי שמסייע בכל תחומי העיסוק של המשרד, חדשנות, יצירתיות, שירות של קהל דובר צרפתית ואנגלית, מחלקת בוררות בשיתוף עם הרב עו“ד דר‘ חיים שיין, הגעה לפתרונות מחוץ לכתלי בית המשפט וסגירת עסקאות ברמה גבוהה.

למשרד שלושה תחומי עיסוק מרכזיים: מקרקעין, מעמד אישי ומחלקת בוררות.

בתחום המקרקעין למשרד נסיון רב בייצוג בעסקאות מכר, ייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית כאשר המשרד חרט על דגלו לייצג דיירים בלבד, ייצוג בעלי קרקעות בעסקאות קומבינציה, מתן ייעוץ בהיבטי מיסוי מקרקעין, ייצוג בהסכמי שכירות וכן טיפול בתיקי העברת זכויות ורישומי זכויות והסכמי שיתוף.

בתחום המעמד האישי המשרד מעניק שירותי עריכת צוואות וכן ניהול ירושות ועזבונות וניהול הון משפחתי. כמו כן, למשרד מומחיות בנושא יפוי כח מתמשך.

צוות מחלקת הבוררות של המשרד מייצג לקוחות בגישור, ובוררות בתחומים שונים לרבות בוררות בפרויקטים של תמ"א 38, גישור עסקי ואזרחי וכן טיפול בתיקי גישור המגיעים מבתי המשפט.

פרטי התקשרות

כתובת

קלאוזנר 2 רעננה קומה 3

הגעתם עד לכאן ועוד לא דיברנו?אם תרצו להתייעץ או לשאול שאלה-